London Academy Casablanca Akademi

London Academy’deki müfredat, Cambridge İlkokulu’ndan başlayıp Ortaokul’a kadar devam eden University of Cambridge International grubunun programlarına dayanmaktadır. Entegre uluslararası programlar, eğitim yılları boyunca sorunsuz bir geçiş sağlar ve öğrencilere teşvik edici, harici olarak onaylanmış ve son derece saygın birinci sınıf bir eğitim programında başarılı olma fırsatı sunar.

Nihayetinde son sınıf öğrencilerimizin elde edebileceği nitelikler, dünyanın her yerindeki üniversitelerin kapılarını aralayabilir.

Cambridge ve Ulusal Müfredat programları, öğrettiğimiz tüm konular için içerik, bilgi, beceri ve anlayış ve kazanım hedef seviyelerine ilişkin ifadeler sağlar. Akademik konuların hikayenin sadece yarısı olduğuna inanıyoruz.

Çocuğu, onun ihtiyaçlarını ve durumunu ilk sıraya koyma konusunda mükemmel olduğumuza inanıyoruz. Bu nedenle, sadece her çocuğun bireysel olduğunu değil, aynı zamanda her günün farklı olduğunu ve her birinin başarı ve mutluluk için başka bir fırsat sunduğunu da kabul ediyoruz.

Bir Cambridge eğitiminin merkezinde beş unsur bulunur: uluslararası müfredat, öğretme ve öğrenme, değerlendirme, uluslararası tanınırlık ve küresel topluluk.
Uluslararası müfredat
Çok çeşitli dersler sunuyoruz ve okullara bunları nasıl sunacakları konusunda esneklik sağlıyoruz. Okulları, kendi bağlamlarına, kültürlerine ve değerlerine uygun ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilecekleri bir müfredat geliştirmeleri konusunda destekliyoruz.
Öğretmek ve öğrenmek
Değerlendirme
Uluslararası tanınma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir