İlteriş Karagöz London Academy Kabul Kriterleri

Kabul sınırı 60’tır. Kabul için başvuru sayısının yayınlanan kabul sayısından fazla olması durumunda, başvurular aşağıda belirtilen kriterlere göre değerlendirilecektir.

Kriterler aşağıda belirtilen sırayla uygulanacaktır:

  1. a) ‘bakılan’ çocuklar ve bakılan, ancak evlat edinildikleri veya 1989 tarihli Çocuklar Yasası hükmü uyarınca bir çocuk düzenleme emrine veya özel vesayet emrine tabi oldukları için bakılmaları sona eren çocuklar
  2. b) Akademi’deki kardeşler (kardeşler, başvuru sahibi ile aynı adreste ikamet etmeleri koşuluyla, üvey, üvey, evlatlık ve süt kardeşleri içerir). Ayrıca, eğitimlerini 11. sınıf sonunda veya Altıncı Formda tamamlamaları koşuluyla eski öğrencilerin kardeşlerini de içerecektir.
  3. c) başka bir AIM Academy Trust okuluna devam eden çocuklar
  4. d) Başvuru tarihinde Öğrenci Primi veya erken yaş primi alan çocuklar
  5. e) Başvurunun yapıldığı tarihte velisi Akademide iki yıl veya daha uzun süredir çalışan öğrenciler ile kanıtlanabilir bir beceri eksikliği olan bir pozisyonu doldurmak için istihdam edilen personelin çocukları
  6. f) Kalan yerler coğrafi esasa göre (akademiden uzaklık) tahsis edilecektir. Mesafe, London Borough of Barnet’in bilgisayarlı coğrafi bilgi sistemi kullanılarak çocuğun evinin adres noktasından İkincil Müdürün ofisinin girişine kadar olan düz bir çizgide ölçülecek ve en yakın oturanlara öncelik verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir